Лікування

Лікування грижі хребта в Берегово.
Вертикальна підводна тракція хребта (витягування хребта у воді) вважається одним із самих безпечних і ефективних методів у лікуванні протрузій та кил (гриж) міжхребцевих дисків.
Протрузія диску – це деформація міжхребцевого диску за його природні межі, яка виникає за рахунок «просідання» відповідного відділу хребта,а вже видавлений фрагмент диску за межі своєї природної ніші створює  в свою чергу тиск на нервове волокно, провокуючи появу больових відчуттів.

Суть лікування методом вертикальної підводної тракції (витяжки хребта) хребта полягає у розслабленні відповідного відділу хребта та подальшому його розтягуванні з метою збільшення відстані міжхребцевих проміжків, і цим самим зворотній деформації грижового випинання (зменшення розмірів протрузії).
Пропонуємо курс лікування терміном від 10 днів, в залежності від показань, курс лікування може сягати від 10 до 25 процедур (залежно від контексту).
Протягом всього курсу лікування, а потім і після нього протягом 1,5-2 місяців пацієнтам рекомендується носити корсет.
На період лікування обов’язковим є мінімізація фізичної активності та рекомендований ліжковий режим, так як, запорукою ефективного розтягування хребта є розслаблення зв’язкового апарату хребта та м’язового корсету.
Показання для підводного вертикального витягування хребта є:
Остеохондроз
Протрузії та кили міжхребцевих дисків,
Сколіоз 1 -2 ступеню,
Больові вертеброгенні синдроми з неврологічними проявами та статико-динамічними порушеннями,
Вертеброгенні компресійні радикулярні синдроми.

Протипоказаннями до процедури витягування є:

гостра стадія захворювання;
кили більше 10мм;
секвестровані кили дисків із здавленням, або прямою загрозою здавлення спинного мозку, “кінського хвоста”;
переломи хребта;
індивідуальна непереносимість;
остеопороз;
хвороба Бєхтєрєва;
онкологічні захворювання;
інфекційні захворювання;
серцево-легенева декомпенсація;
нетримання сечі;
вік більше 65 років;
вага більше 110 кг.

Тривалість кожної процедури 10-25 хвилин, а курс лікування залежить від діагнозу Після процедури витягування пацієнт повинен обов’язково залишатися в горизонтальному положенні протягом 45 хвилин.