Лікування

Лікування грижі хребта в Берегово проводиться різними способами і одним з найпростіших з них вважається витягування хребта. Проведення цієї процедури призводить до того, що між хребцями збільшується відстань, а результатом цього стає зниження тиску на нервові закінчення і зменшення больового синдрому. Витяжка хребта при грижі дозволяє подовжити м’язове волокно, нормалізувати кровообіг і налагодити обмінні процеси в організмі хворого.

Підводна витяжка при грижі хребта Берегово – лікування захворювань хребта та суглобів людини, який добре себе зарекомендував і успішно застосовується в медицині. Застосування підводної витяжки хребта досить поширене, адже вона є продуктивною і успішною методикою.
В основі механізму дії методу підводного витягування хребта лежить роздратування рецепторного апарату шкіри, пропріорецепторов м’язів і зв’язкового апарату міжхребцевих суглобів на рівні додається механічного зусилля в напрямку розтягування ураженого сегмента хребта, що призводить до посилення активності синаптичного ланки рухового аналізатора і поліпшенню інтегральної функції мозку з подальшою інтенсифікацією трофічних і обмінних процесів, зменшенням набряку, зникненням больового синдрому, вищенням сили м’язів і розширенням активної рухливості в суглобах.

Сприятлива ефективність вертикального витягування хребта у воді пояснюється зміною гравітаційних впливів в зоні його застосування, а також релаксирующим м’язовим ефектом за рахунок температурного чинника теплої води.

Незважаючи на ефективність лікування грижі хребта за допомогою витягування, проводити його дозволяється не всім пацієнтам. Можна виділити наступні протипоказання до проведення цієї процедури:
• поява сильних хворобливих відчуттів, які зазвичай з’являються при прогресуванні захворювання в організмі;
• діагностування пухлини спинного мозку або туберкульозного спондиліту;
• розвиток в організмі пацієнта запального процесу;
• виявлення такого захворювання, як остеопороз;
• пацієнт страждає секвестрованою грижею, при якій відбувається випадання пульпозного ядра;
• хворий страждає надмірною вагою або ожирінням;
• літній вік, що перевищує 60 років;
• діагностування переломів і ударів хребта.